WEB TASARIM


Projeleriniz için sektörün en son trendlerine uygun, tüm cihazlarla uyumlu (responsive), kurumsal ve profesyonel e-ticaret web siteleri oluşturarak marka bilinirliğini arttıracak yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Kullanıcılar için anlaşılır, hızlı ve performans odaklı, istenilen konsepte uygun tasarım.

Tüm Cihazlara Uyumlu Tasarım (Responsive Design)

Mobil cihazlara duyarlı ve farklı ekran boyutlarında, hizmetlerinize daha erişilebilir uyumlu bir tasarım.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)


Web sitelerinizin arama motoru sıralamasını iyileştirerek isabetli SEO optimizasyonu ile arama sonuçlarında hizmetleriniz veya ürünlerinizin belirlenen anahtar kelimelerde daha ön sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Site İçi Optimizasyon

Arama motoru botları, Google ve Yandex vb. platformlarda web siteleri ve hizmetlerini daha efektif bir şekilde sıralandırabilmesi için gerekli olan şemaların oluşturulması ve uzman bir ekip tarafından düzenlenmesi işlemidir.

Site Dışı Optimizasyon

Marka, ürün ve hizmetlerin arama motoru sonuçlarında daha ön sıralarda yer alması için anahtar kelime optimizasyonu ile web site otoritesinin arttırılması işlemidir.

DANIŞMANLIK


Her gün değişmekte olan dijital platformların dinamikleri doğrultusunda markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını iyi bir şekilde yönetmek dijitaldeki gücünüzle doğru orantılıdır. Dijitaldeki gücünüzü arttırmak için en doğru adımları doğru zamanda atmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Yönetimi

Ürünlerinizin pazarlama hedeflerini doğru stratejilerle gerçekleştirmek için uygun pazar yeri seçimi ve ilgili fizibilite çalışmalarının ve maksimum kazanç kriterlerine göre planlanmasıdır.

Dijital Marka Yönetimi

Dijital mecralarda markanızın otoritesini ve itibarını arttırmaya yönelik kullanıcıların genel algısını, iletişim kanallarını etkili bir biçimde kullanarak yönetilmesidir.

İNTERNET REKLAMCILIĞI


Google, sosyal medya platformlarında marka ve hizmetlerinizle ilgili özgün reklamlar göstererek potansiyel müşterilere ulaşmanızı ve Google arama sonuçlarında ön sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Google Reklamları

Google arama sonuçlarında ve Youtube gibi iş ortağı sitelerde reklamlarınızın gösterilmesini sağlayan dijital pazarlama aracıdır.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya platformları üzerinden yapılan, marka bilinirliğini arttırmak ve ürün kampanyalarına yönelik faaliyetlerdir.

İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz, sonra da herkesten iyi oynamayı.

ALBERT EINSTEIN