İzmir merkezli olarak 2021 yılından itibaren Pronovi Reklam ve Danışmanlık unvanıyla çıktığımız yolda, sektörün son trendlerini takip ederek, yenilikçi bir bakış açısıyla müşterilerimizin marka ve ürünlerini en etkili şekilde tanıtmayı ilke edindik. Dijital iletişimin her alanında uzman olan ekibimiz çağdaş yaklaşımıyla markaların hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen ve projeleriniz için sınırların ötesinde bir imaj oluşturmanıza yardımcı olacak yeni fikirler, olgun tasarımlar ortaya çıkaran potansiyel bir beceriye sahiptir.

Pronovi’de ekibimiz gece gündüz demeden markanız ve iş süreçlerinizi interaktif bir şekilde takip eder ve doğru hedefler belirleyerek uygun iş planı ve hedef yönetimi sağlar. Markanızın hedeflerine ulaşmasını planlıyor ve bu yolda başarı merdivenlerini beraber tırmanıyoruz. Çünkü biz Pronovi’yiz!

Kullandığımız Yazılımlar

Güncel teknolojileri kullanmamız Google ve diğer arama motoru algoritmalarına yönelik gelişmeleri dinamik olarak analiz edip başarı olasılığı yüksek adımlar atmamızı sağlıyor.